راهنمای خرید خط چشم، مداد چشم، ریمل و دیگر ابزار های زیبایی چشم✉

راهنمای خرید خط چشم

  • 17 آبان 1401
  • 0 نظر
  • admin

✍ من انرژی زیادی را صرف بحث در مورد بخشی از بهترین مارک ریمل های موجود کرده ام، با این حال ترجیح می دهیم بخش دیگر ظاهر دراماتیک خود را نادیده بگیریم – خط چشم! استفاده درست از خط چشم تقریباً به همان اندازه مهم است که از کدام نوع و مارک خط چشم استفاده می کنید. تقریبا. داشتن ظرفیت استفاده موثر از خط چشم به صورت کامل و زیر چشم یک اثر هنری است که با پشتکار و تمرین بسیار آموخته می شود. همانطور که خانم‌ها می‌دانند، شما می‌توانید سلامت چشم‌هایتان را بیشتر مورد تاکید قرار دهید یا به دنبال ظاهری دراماتیک باشید. استفاده از خط چشم های مایع، مدادی یا حتی خط چشم های کرمی که در حال حاضر می توانید استفاده کنید، برای هر ظاهری که نیاز دارید، فرقی نمی کند!

✔بهترین خط چشم

تا جایی که انتخاب خط چشم مناسب برای شما، دوباره به ظاهر متکی است. انواع خط چشم خط چشم مدادی، خط چشم مایع، خط چشم کرمی هستند برخی از ظاهرهای مورد استفاده در خط چشم عبارتند از: چشم گربه ای، دودی چشم، و ظاهر غیررسمی. تجربه من این بوده است که خط چشم های مایع بهترین گزینه برای دستیابی به ظاهر چشم گربه ای و شمشیری هستند. شما با یک خط نازک نزدیک به لبه چشم شروع می کنید که در گوشه های بیرونی به طور قابل توجهی ضخیم تر می شود و از خط مژه ها عبور می کند و به سمت بالا خم می شود. یک راهنمای سریع برای خط چشم دودی این است که ابتدا از یک زیرسازی پلک برای کنترل محل خط چشم استفاده کنید، از یک سایه چشم پایه روشن‌تر تا شقیقه‌ها در آن نقطه استفاده کنید، چشم‌های خود را با دوست‌داشتنی‌ترین رنگ خط چشم و با تکه ضخیم‌تر در بالای چشمتان خط چشم‌ها را کم رنگ کنید. در مرحله بعد، سایه چشم تیره‌تری را روی پوشش‌های مرحله قبل خود قرار دهید تا چین و چروک در آن نقطه انتهای پلک بوجود نیاید تا جایی که خط چشم با سایه مخلوط شود. برای هر ظاهری، باید تعداد زیادی رنگ خط چشم برای مرور داشته باشید! من به خصوص آنهایی را که مخصوص سایه چشم شما ساخته شده اند دوست دارم. ایده آل خواهد بود اگر تمایلات خود را به ما بگویید!

eye linear

خط چشم مایع

علیرغم این واقعیت که خط چشم های مدادی و کرمی وجود دارند که هنگام استفاده زیبا هستند، خط چشم های مایع ارزش استفاده را دارند زیرا اولین نوع خط چشم مورد استفاده بودند. همچنین، خط چشم های مایع هنوز هم تا به امروز کیفیت و ظاهری منحصر به فرد دارند که بهترین نتایج را برای هر نوع چشم گربه ای یا هر نگاه احساسی به ارمغان می آورد. برای درست کردن دقیق چشم ها با خط چشم مایع، باید تمرین کرد. شما به یک دست غیر لرزان نیاز دارید، بنابراین اگر به کمک بیشتری نیاز دارید، آرنج خود را روی میز نگه دارید تا دست خود را ثابت کنید! در هر صورت، با وجود تمام مشکلات، نتایج بسیار موجه است! هیچ خط چشم دیگری وجود ندارد که بتواند ظاهری باحال و سبک مانند ستارگان فیلم های قدیمی را به شما بدهد (هر کسی مانند مرلین مونرو!). آن هنرمندان برجسته از روزهای روشن هالیوود با چشمانی که با خط چشم مایع تیره خط داشتند، بسیار تحریک کننده به نظر می رسیدند! خط چشم مایع تنها یک تصمیم عالی برای هر ظاهری است که نیاز به دقت دارد که اخیراً انجام آن با مداد یا خط چشم کرمی غیرعملی است. علاوه بر این، به طور طبیعی، خط چشم های مایع دارای رنگ های بسیار متنوعی هستند که می توانید سبک دنیای قدیمی را با رنگ های جدید ترکیب کنید!

پیشنهاد:
8 ویژگی عالی که کلاژن برای بدن شما مفید است

خط چشم ضد آب

من فکر می کنم دو مورد مهم برای ما خانم ها خط چشم های ضد آب و سوتین های بدون بند هستند! همچنین، به دلیل تجارت لوازم آرایشی در همه جا، بالاخره خط چشم های ضد آب داریم که کار می کنند! این خط چشم‌های ضدآب به طرفین چشم‌ها نمی‌چرخند، پخش نمی‌شوند و نمی‌پیچند! همچنین، آنها در اکثر رنگ های مورد علاقه ما در دسترس هستند، چه به سمت خط چشم مایع، کرمی یا مدادی تمایل داشته باشید. علاوه بر این، از آنجایی که اکثریت قریب به اتفاق ما خانم‌ها هر روز تحت استرس زیادی قرار می‌گیریم، چه جوان‌ها، چه کارمندان، در کل باید آماده باشیم اگر گریه کنیم یا بیشتر خسته شویم! به این ترتیب، برای همه، خرید یک خط چشم ضدآب عالی و مناسب به‌عنوان یک پایه برای بسته لوازم آرایشی خود، فکر وحشتناکی نخواهد بود.

به این ترتیب، هر خط چشمی را که به عنوان بهترین خط چشم برای خود انتخاب می کنید، چه مایع، چه کرم، مدادی، ضد آب یا غیر ضد آب، مطمئن شوید که خط چشمی را بخرید که می توانید با آن زندگی کنید و همچنین خواسته های روزانه عادی شما را برآورده می کند. وجود داشتن! خط چشم شما در کنار ریمل و سایر لوازم آرایشی باید به طور قابل اعتمادی به شما احساس و ظاهر فوق العاده ای بدهد، بدون موارد خاص!

محصولات منتخب

درحال دریافت محصولات منتخب...

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

هر آنچه که باید در مورد اسفنج های آرایشی بدانید

✍اگر در حال تلاش برای ایجاد یک آرایش بی عیب و نقص یا گونه های برجسته هستید، نمی توانید تنها […]

8 ابزار و محصول زیبایی که ممکن است اشتباه استفاده کنید

احتمالاً سال‌هاست که از برخی ابزارهای آرایشی و محصولات زیبایی استفاده می‌کنید، اما چقدر مطمئن هستید که از آنها به […]

راهنمای ضروری برای استفاده از مداد، ژل، موم و پودر ابرو

روزهایی که آرایش کردن به راحتی فقط استفاده از رژ لب و رژگونه است، گذشته است. با اهداف آرایشی که […]

هر آنچه که باید در مورد محصولات آرایش و زیبایی وگان بدانید

✍ بیاید با آن روبرو شویم. اکثر برندهای صنعت زیبایی وگان نیستند. تعداد انگشت شماری از محصولات آرایشی که در […]

7 مزیت محصولات آرایشی و زیبایی وگان و طبیعی

از مواد شیمیایی مضر اجتناب می کنید☺ مواد شیمیایی و ترکیبات مصنوعی موجود در آرایش غیر وگان به منظور افزایش […]

عواملی که هنگام خرید محصولات زیبایی باید در نظر گرفته شود

✍ استفاده از آرایش بیش از یک وسیله برای افزایش زیبایی طبیعی است. این یک کار هنری است چه از […]

پنج وسیله جانبی با کیفیت که باید هنگام آرایش استفاده کنید

✎ وقتی متوجه می‌شوید که آرایش کسی باورنکردنی به نظر می‌رسد، ممکن است فکر کنید او فردی است که بهترین […]

فواید غیرمنتظره استفاده از رژ لب و راهنمای خرید و استفاده از رژلب

رژ لب ها☻ چه یک آرایش سریع و چه یک آرایش برای مهمانی با جزئیات زیاد، یکی از همه کاره […]

دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه